• تهران - خیابان شریعتی - خیابان کشواد - پلاک 10

گریتینگ و گالوانیزه گرم

گریتینگ فلزی

با توجه به شکل ظاهری و قیمت ارزان‌تری که نسبت به دیگر نوع گریتینگ ها دارند، بهترین گزینه برای استفاده در راه پله‌ها، آشپزخانه‌های صنعتی، پارکینیگ ها و بر روی جوی‌های آب می‌باشند.گریتینگ فلزی بیشترین نوع گریتینگ است که در صنعت ایران کاربرد دارد چرا که بیشترین نوع فلز مورد استفاده در گریتینگ  ST37 می باشد که با توجه به شرایط آب و هوای ایران باعث استفاده بیشتر از آن شده است.

گریتینگ ها صفحات مشبکی می‌باشند که غالباً از جنس فولاد یا فایبر گلاس ساخته می‌شوند.ما در این مطلب قصد داریم شما را با گریتینگ فلزی، کاربردهای آن و نحوه ساخت آن آشنا کنیم. تا شما بتوانید با علم کامل نسبت به خرید این نوع گریتینگ اقدام کنید.

گریتینگ فلزی چگونه ساخته می‌شود؟

گریتینگ های فلزی به سه مدل ساخته می‌شوند که به اصطلاح به ان ها تابیده شدند می گویند: این سه روش عبارتند از: گریتینگ تسمه در تسمه، گریتینگ تسمه در چهار پهلوی، گریتینگ تسمه در میلگرد. در اینجا به یکی از کاربردهای بسیار مهم گریتینگ فلزی در منازل مسکونی و کارخانه‌ها می‌پردازیم و ان استفاده از گریتینگ فلزی در راه پله‌ها می‌باشد.

سازه پله فلزی

از گریتینگ ها برای ساختن پله و راه پله نیز استفاده می‌گردد. در اغلب اوقات با توجه به شرایط کارخانه‌ها و منازل مسکونی ما شاهد ساختن راه پله‌هایی از جنس گریتینگ فلزی می‌باشیم.ملموس‌ترین راه پله‌های گریتینگی راه پله‌های مرسوم به راه پله‌های فرار می‌باشد که اغلب در قسمت پشتی منازل ساخته می‌شوند و از هر واحد توسط درب پشت امکان تردد از آن وجود دارد.
کاربرد این راه پله و دلیل استفاده آنها از گریتینگ به این دلیل می‌باشد که در مواقع آتش سوزی و یا هر اتفاق غیر منتظره دیگری با توجه به اینکه این راه پله از امنیت و استحکام بیشتری برخوردار هستند از آنها به راحتی برای فرار می‌توان استفاده کرد. نحوه ساخت پله‌های گریتینگ فلزی به این صورت می‌باشد که هر پله را در کارگاه تولید می‌کنند و در محل مربوطه بر روی فلزهای به اصطلاح شمشیری پیچ و مهره و یا جوش می‌کنند.